BRANŻE
ID:209778

KONSULTANT TELEFONICZNY

Numer referencyjny: OSG/06/2014

Opis firmy:

Do naszego zespołu Sales Center świadczącemu usługę dla firmy Intel - poszukujemy osoby młodej, komunikatywnej, chcącej rozwijać się na stanowisko:

Konsultant ds. relacji z Klientem i baz danych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Badanie potrzeb potencjalnych Klientów (poprzez wywiad telefoniczny)
  • Pozyskiwanie informacji o nowych możliwościach biznesowych dla firmy Intel
  • Przeprowadzanie akcji marketingowo-informacyjnych w Polsce i Europie Zachodniej
  • Praca z bazą danych
  • Tworzenie cotygodniowych raportów
  • Praca na wewnętrznym systemie CRM

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej  znajomości języka angielskiego
  • Min dobrej znajomości programu Excel
  • Zdolności analitycznych, dokładności
  • Komunikatywności i chęci pracy z Klientem
  • Doświadczenia w obsłudze Klienta lub sprzedaży w branży IT

Oferujemy:

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w obsłudze klienta i bazach danych
  • Dobre warunki pracy - klimatyzowane biuro
  • Pracę w młodym, przyjaznym międzynarodowym środowisku
  • Wsparcie specjalistów ds. sprzedaży oraz inżynierów technicznych
  • Prywatną opiekę medyczną