BRANŻE
ID:233360

Kasjer- Sprzedawca

Numer referencyjny: 04_Warszawa

Opis firmy:

Jesteśmy w branży handlu detalicznego, wiodącym przedsiębiorstwem posiadającym ponad 4.000 placówek w Europie. Naszej prostej i przejrzystej koncepcji  od lat zawdzięczamy solidny i stale zwiększający się wzrost obrotów i zysków.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Kasjera- Sprzedawcy do nowego sklepu w Warszawie przy ul. Fieldorfa 11.

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta
  • praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie)
  • obsługa kasy fiskalnej

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w handlu
  • wysokiej kultury osobistej i uprzejmości wobec klientów
  • gotowości do podejmowania odpowiedzialności
  • uczciwości

Oferujemy:

  • dynamiczną i ambitną pracę w zespole
  • zatrudnienie od zaraz!
  • elastyczny czas pracy, możliwość zatrudnienia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny: bony żywieniowe, ubezpieczenie zdrowotne i grupowe, również dla członków rodzin
  • możliwość awansu na stanowisko zastępcy kierownika lub na stanowisko kierownika sklepu
  • gruntowne szkolenie