BRANŻE
ID:234245

Key Account Manager FTL

Numer referencyjny: HLM/POZ/0617

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  poszukiwanie strategicznych klientów dla produktu FTL (domestic + international) na przydzielonym rejonie sprzedażowym,
  •  utrzymywanie relacji ze strategicznymi klientami FTL,
  •  ścisła współpraca ze spedytorem oraz dyrektorem FTL,
  •  raportowanie wyników sprzedażowych do dyrektora sprzedaży frachtu drogowego,
  •  analiza rynku FTL celem kształtowania konkurencyjności oferty FTL.

Wymagania:
  •  doskonała znajomość produktu FTL (krajowego i zagranicznego),
  •  bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  •  bardzo dobra znajomość rynku i konkurencji,
  •  doświadczenie w pracy z FTL (na stanowisku spedytora FTL bądź handlowca FTL),
  •  umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy,
  •  otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  •  atrakcyjne system motywacyjny uzależniony od wyników pracy,
  •  umowę o pracę na cały etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •  niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  •  miejsce pracy: Warszawa,
  •  pakiet świadczeń dodatkowych.