BRANŻE
ID:233028

Kierowca - mobilny doradca klienta (m/k)

Numer referencyjny: DKG/WAW/0517

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca klienta ds. gastronomii (m/k)
Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  •  badanie rynku potencjalnych klientów i konkurencji w przydzielonym terenie sprzedaży,
  •  realizacja celów i planów sprzedażowych,
  •  aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami,
  •  kontakt z klientami w celu nawiązania współpracy i/lub intensyfikacji i rozwoju sprzedaży,
  •  profesjonalne doradzanie klientom w zakresie asortymentu,
  •  przygotowywanie zamówień dla klientów,
  •  bieżąca współpraca z działem logistyki i category management w celu zapewnienia prawidłowej i profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami,
  •  nadzór nad realizacją umów zawartych przez centralę  zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości oraz propozycji ulepszeń i rozwoju,
  •  tworzenie raportów i prezentacji itp.,
  •  udział w imprezach, w tym wspomaganie organizacji wydarzeń, udział w targach, pokazach itp.

Wymagania:
  •  min. wykształcenie średnie, preferowane kierunkowe  gastronomiczne,
  •  udokumentowane umiejętności i doświadczenie w branży gastronomicznej lub min. 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego dedykowanego sektorowi HoReCa / gastronomii,
  •  bardzo dobra znajomość rynku gastronomicznego obszaru województwa mazowieckiego,
  •  umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji,
  •  silna orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu,
  •  umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych,
  •  bardzo dobra organizacja pracy,
  •  znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz umiejętność analizy danych,
  •  czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  •  stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  •  niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, urządzenie do zapisywania zamówień),
  •  możliwości awansu w ramach wewnętrznej struktury,
  •  szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników,
  •  szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  •  atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
  •  bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, zniżki na zakupy, dopłaty do kolonii, itp.