BRANŻE
ID:237557

Kierownik oddziału (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FaC2sAAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • efektywne zarządzanie oddziałem w oparciu o procedury, normy i standardy obowiązujące w firmie,
  • odpowiedzialność za realizację celów i planów sprzedażowych oddziału w tym osobista realizacja zadań sprzedażowych i kontakty z klientami,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i pozytywny wizerunek firmy,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, ustalanie zadań na poszczególne okresy, motywowanie do osiągania celów oraz kontrola ich realizacji,
  • aktywna windykacja należności od klientów,
  • nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi (firmy transportowe i montażowe),
  • bieżące raportowanie.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem - umiejętność motywowania zespołu do osiągania zamierzonych celów,
  • doświadczenie sprzedażowe w branży budowlanej lub okołobudowlanej,
  • mocne nastawienie na realizację celów biznesowych,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
  • dynamizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i nauki wielu nowych umiejętności,
  • wszelkie konieczne do pracy narzędzia w tym służbowy samochód i telefon,
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia socjalne.

Obowiązki:efektywne zarządzanie oddziałem w oparciu o procedury, normy i standardy obowiązujące w firmie,
odpowiedzialność za realizację celów i planów sprzedażowych oddziału w tym osobista realizacja zadań sprzedażowych i kontakty z klientami,
dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i pozytywny wizerunek firmy,
zarządzanie podległym zespołem pracowników, ustalanie zadań na poszczególne okresy, motywowanie do osiągania celów oraz kontrola ich realizacji,
aktywna windykacja należności od klientów,
nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi (firmy transportowe i montażowe),
bieżące raportowanie.

Wymagania:wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
doświadczenie w zarządzaniu zespołem - umiejętność motywowania zespołu do osiągania zamierzonych celów,
doświadczenie sprzedażowe w branży budowlanej lub okołobudowlanej,
mocne nastawienie na realizację celów biznesowych,
wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne,
dynamizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
umiejętność obsługi komputera,
prawo jazdy kat. B,
mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:zatrudnienie na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju i nauki wielu nowych umiejętności,
wszelkie konieczne do pracy narzędzia w tym służbowy samochód i telefon,
dodatkową prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia socjalne.