BRANŻE
ID:234125

Konsultant Business Intelligence – Sektor Finansowy

EY to międzynarodowa firma świadcząca usługi doradcze w zakresie: audytu, doradztwa podatkowego, biznesowego i transakcyjnego. Zatrudniamy ponad 2900 profesjonalistów w naszych biurach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku. Wszystkie nasze działania są wspierane wiedzą i doświadczeniem ponad 212 000 pracowników z 700 biur w 140 krajach.

W EY zyskujesz wsparcie w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Zdobywasz cenne doświadczenia i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku. Wszystko to odbywa się w atmosferze rzetelności i w ramach współpracy z największymi firmami. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu w zakresie zawodowym. Zyskujesz elastyczność w życiu prywatnym i zawodowym, dzięki której masz czas na realizację swoich pasji. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę być sobą: wyrażać swoje zdanie, energię i entuzjazm.

Zespół Doradztwa Biznesowego w zakresie efektywności finansowej realizuje projekty według światowych wzorców, które usprawniają i optymalizują działalność oraz dostosowują się do wymogów prawnych - a w efekcie poprawiają sytuację ekonomiczną - największych międzynarodowych i polskich firm. Należymy do globalnego zespołu Financial Services Operations.

Jesteś zainteresowany nowymi technologiami? Chcesz wspierać liderów sektora finansowego w optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych? Dołącz do naszego zespołu Robotic Process Automation.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Udział w projektach analitycznych i wdrożeniowych narzędzi BI w instytucjach finansowych
  • Zbieranie wymagań i opracowywanie rozwiązań dla klientów
  • Projektowanie, budowa i testowanie modeli danych, kostek analitycznych i raportów
  • Przeprowadzanie analiz dostępności i jakości danych, projektowanie i wdrażanie procesów oraz narzędzi poprawy jakości danych
  • Opracowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej
  • Zarzadzanie zespołem analityków (kilka osób)
  • Współpraca z kierownikiem projektu oraz architektem rozwiązania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończonych studiów wyższych
  • Minimum 2 lat doświadczenia w bankowości w dziale kontrolingu / informacji zarządczej lub w realizacji projektów w tych obszarach
  • Minimum 2 lat doświadczenia w zakresie poprawy jakości danych (procesy i narzędzia)
  • Znajomości zagadnień dotyczących systemów informacji zarządczej i procesów raportowych
  • Bardzo dobrej znajomości technologii Microsoft (MS Office, VB, SQL)
  • Doświadczenia w stosowaniu narzędzi Visual Analytics np. SAS, Tableau, Spotfire, Qlik
  • Wysokich zdolności analitycznych, kreatywności oraz umiejętności rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości charakterystyki produktów bankowych i mechanizmów generowania przychodów (odsetkowych/prowizyjnych/FX) przez poszczególne produkty
  • Umiejętności pracy w zespole, łatwości porozumiewania i nawiązywania kontaktów, jak również wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności organizacji własnej pracy, inicjatywy oraz zaangażowania,
  • Atutem będzie znajomość reguł informacji zarządczej w banku zarówno w kontekście raportowania przychodów jak i kosztów oraz wiedza z zakresu rachunkowości finansowej
  • Atutem będzie znajomość narzędzi do zarządzania danymi np. Informatica
  • Atutem będzie znajomości metodyk zarządzania projektem, w tym agile

Oferujemy:

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Bezpośredni udział w projektach dla wiodących instytucji finansowych w Polsce i za granicą
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Długookresowy program rozwoju zawodowego (szkolenia i certyfikaty)
  • Bogaty pakiet socjalny: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji on-line oraz dołączenie życiorysu.

EY (dawniej Ernst & Young) jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Jesteśmy największą firmą doradczą na polskim rynku. Zatrudniamy ponad 1 600 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Asystentka / Asystent

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:
  • 1 – 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie programu Microsoft Office Excel,
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania,
  • zainteresowania rozwojem zawodowym w Dziale Administracji.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej
  • i międzynarodowej firmie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pakiet szkoleniowy.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim oraz dołączenie CV.