BRANŻE
ID:231483

Konsultant ds. Sprzedaży i Utrzymania Produktów Bankowych

Numer referencyjny: student/DBB/WUK

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Konsultant ds. Sprzedaży i Utrzymania
Produktów Bankowych

Miejsce pracy: Warszawa
nr ref.: student/DBB/WUK

  • Aktywna, telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez Bank Millennium S.A.
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem poprzez rzetelne i specjalistyczne doradztwo bankowe
  • Realizacja miesięcznych planów ilościowych i jakościowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z wytyczonymi standardami

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność podejmowania inicjatywy w relacjach z Klientami
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność skutecznego przekonywania
  • Zdolność szybkiego reagowania na potrzeby Klienta
  • Dbałość o satysfakcję Klientów
  • Skuteczność w realizacji celów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Umowę o pracę, opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i inne
  • Pracę wspieraną szkoleniami oraz coachingami podnoszącymi efektywność oraz jakość wykonywanych czynności
  • Pracę w młodym, energicznym i profesjonalnym zespole
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium

www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

nr ref.: pracuj/DBB/WUK
Obowiązki:
  1. Aktywna, telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez Bank Millennium S.A.
  2. Budowanie długotrwałych relacji z Klientem poprzez rzetelne i specjalistyczne doradztwo bankowe
  3. Realizacja miesięcznych planów ilościowych i jakościowych
  4. Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z wytyczonymi standardami