BRANŻE
ID:225864

Konsultant ds. rekrutacji

 - Warszawa

Opis firmy:

Firma ISSP Sp. z o.o. jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: outsourcing pracowniczy, outsourcing procesu inwentaryzacji i badania marketingowe. Obecnie dla jednej z naszych spółek poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:

- aktywne pozyskiwanie Kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze Opiekunki/Opiekuna osób starszych w Niemczech,
- przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z Kandydatami,
- prowadzenie dokumentacji kadrowej,
- współpraca z lokalnymi instytucjami rynku pracy i edukacji,
- organizowanie i przeprowadzanie prezentacji oraz spotkań informacyjnych dla Kandydatów,
- aktywne promowanie firmy na podległym terenie.

Oczekujemy:

Wymagania:

- doświadczenie w rekrutacji, sprzedaży lub obsłudze klienta,

- gotowość do pracy związanej z aktywnymi działaniami terenowymi,

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
- doskonała organizacja pracy własnej,
- orientacja na wynik i skuteczność w działaniu,

- czynne prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,
- szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie a także dobrą atmosferę.