BRANŻE
ID:237447

Manager ds. rekrutacji i pomocy studentom zagranicznym WST Group

Firma: WST Group

Stanowisko: Pracownik Działu Personalnego

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-12-12

Branża: Kadry / HR, Szkolenia / Edukacja

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: 2800 PLN brutto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 17
  • wtorek:9 - 17
  • środa:9 - 17
  • czwartek:9 - 17
  • piątek:9 - 17

Opis firmy:

WST Group Sp. z o.o. od kilku lat z powodzeniem prowadzi działalność w sektorze usług edukacyjnych, pomagając zagranicznym studentom rozpocząć studia w Polsce. Nasze działania cechuje uczciwość i profesjonalizm. Jesteśmy oficjalnym partnerem kilkudziesięciu polskich uniwersytetów. Posiadamy dwadzieścia biur za granicą, a nasza główna siedziba ulokowana jest w Warszawie.

Opis stanowiska:

Manager ds. rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa Wola

Zakres obowiązków:
- research i pomoc w wyborze kształcenia
- koordynacja procesu rekrutacji
- organizacja spraw formalnych związanych z przyjazdem i pobytem Obcokrajowca
- kontakt z Partnerami
- kontakt z Uczelniami

Oczekujemy:

Nasze oczekiwania:
- swobodna znajomość j. angielskiego i polskiego
- znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialność i wzorowa organizacja czasu pracy
- otwartość na inne kultury

Oferujemy:

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w młodym zespole
- umowę o pracę na pełen etat
- możliwe wyjazdy zagraniczne