BRANŻE
ID:232368

Młodszy Operator Centrum Monitoringu

Firma: Cartrack Polska

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-04-21

Branża: Informatyka / Internet, Informatyka / Programowanie

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Cartrack Polska Sp. z o. o. to lider na polskim i światowym rynku świadczący profesjonalne usługi telemetrii optymalizujące zarządzanie flotami pojazdów.

 Jesteśmy dwukrotnym laureatem nagrody JAKOŚĆ ROKU w kategoriach: EKOLOGIA i USŁUGA

Obecnie poszukujemy Kandydatów na poniższe stanowisko:

Opis stanowiska:

• obsługa aplikacji Centrum Monitoringu,
• obsługa telefonu alarmowego (dla Klientów i pracowników),
• pomoc w rozwiązywaniu standardowych problemów,
• zapewnienie wsparcia współpracownikom z innych działów firmy,
• analiza raportów systemowych dla naszych Klientów,
• przygotowanie i konfiguracja sprzętu (jednostki GPS),
• inwentaryzacja magazynowa i archiwizacja dokumentów,
• systemowa kontrola jakości i sprawności zainstalowanych urządzeń.
• przyjmowanie zgłoszeń napływających do Centrum Monitoringu wraz z powiadamianiem odpowiednich jednostek firmy.

Oczekujemy:

    • wykształcenie średnie / w trakcie studiów, preferowane techniczne kierunki studiów,
    • zainteresowanie nowymi technologiami, oraz zmysł techniczny,
    • biegła znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • szybkość w działaniu i podejmowaniu decyzji,
    • wielozadaniowość, umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
    • komunikatywność i chęć pomocy,
    • zdolność do myślenia analitycznego, dokładność i rzetelność,
    • dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa, grafik jest ustalany na bieżąco z innymi członkami zespołu, zgodnie z ich dyspozycyjnością i możliwościami),
    • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy,
    • pracę zmianową (24/7), płatną od każdej przepracowanej godziny,
    • pracę w oparciu o umowę zlecenie,
    • szkolenia wstępne i produktowe, oraz wsparcie Opiekuna Nowego Pracownika.