BRANŻE
ID:238954

Młodszy/a specjalista/ka ds. ochrony danych osobowych

Numer referencyjny: a0t5800000Fc4PLAAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-03-14

Branża: Bankowość / Finanse, Administracja biurowa

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • przegląd umów zewnętrznych i sprawdzanie ich poprawności zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
  • tworzenie raportów w Excelu,
  • przygotowywanie aneksów do umów oraz wysyłanie ich do odpowiednich podmiotów,
  • bieżące wsparcie zespołu specjalistów GDPR w zakresie regulacji przepisów o ochronie danych osobowych.
Wymagania:
  • znajomość ustawy o ochronie danych osobowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (rozumienie języka urzędowego),
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów na kierunku prawo lub pokrewnych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • zatrudnienie w sektorze bankowym,
  • wynagrodzenie w zakresie 4000-4500 zł brutto/miesiąc,
  • pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w największym banku strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej.

Obowiązki:przegląd umów zewnętrznych i sprawdzanie ich poprawności zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
tworzenie raportów w Excelu,
przygotowywanie aneksów do umów oraz wysyłanie ich do odpowiednich podmiotów,
bieżące wsparcie zespołu specjalistów GDPR w zakresie regulacji przepisów o ochronie danych osobowych.

Wymagania:znajomość ustawy o ochronie danych osobowych,
komunikatywna znajomość języka angielskiego (rozumienie języka urzędowego),
dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat studiów na kierunku prawo lub pokrewnych.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
zatrudnienie w sektorze bankowym,
wynagrodzenie w zakresie 4000-4500 zł brutto/miesiąc,
pakiet szkoleń wewnętrznych,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia w największym banku strefy euro pod względem kapitalizacji giełdowej.