BRANŻE
ID:235997

Młodszy kontroler finansowy (k/m)

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • udział w tworzeniu/weryfikacji od strony finansowej kalkulacji do projektów,
  • monitorowanie realizacji projektów od strony finansowej, w tym kontrola budżetu i analiza odchyleń,
  • kontrola przepływów finansowych (w tym monitowanie należności, zobowiązań i rezerw),
  • praca w zintegrowanym systemie,  w zakresie wprowadzania danych kontrolingowych, zleceń, wystawiania faktur itp.,
  • bieżące prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub pokrewne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • terminowość, samodyscyplina,
  • pierwsze doświadczenia w branży finansowej będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy, w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych,
  • atrakcyjną, dobrze skomunikowaną lokalizację pracy.