BRANŻE
ID:238853

Młodszy specjalista ds. zakupów (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000FbrBCAAZ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-03-08

Branża: Logistyka / Dystrybucja

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • kompleksowa obsługa procesów zakupowych,
  • wyszukiwanie, selekcjonowanie potencjalnych dostawców,
  • negocjowanie cen,
  • organizacja i nadzór przetargów zakupowych,
  • bieżące prace administracyjno-biurowe.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • znajomość aplikacji pakietu MS Office,
  • poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz orientacja na cel.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze (4500 - 5500 zł brutto) + premia roczna po zrealizowaniu postawionych celów,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • program rozwoju kompetencji zakupowych,
  • możliwość doszkolenia umiejętności językowych,
  • perspektywa rozwoju w międzynarodowej, stabilnej organizacji.

Obowiązki:kompleksowa obsługa procesów zakupowych,
wyszukiwanie, selekcjonowanie potencjalnych dostawców,
negocjowanie cen,
organizacja i nadzór przetargów zakupowych,
bieżące prace administracyjno-biurowe.

Wymagania:wykształcenie wyższe,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
znajomość aplikacji pakietu MS Office,
poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację,
bardzo dobra organizacja pracy oraz orientacja na cel.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie zasadnicze (4500 - 5500 zł brutto) + premia roczna po zrealizowaniu postawionych celów,
szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
program rozwoju kompetencji zakupowych,
możliwość doszkolenia umiejętności językowych,
perspektywa rozwoju w międzynarodowej, stabilnej organizacji.