BRANŻE
ID:226808

Operator produkcji (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WAW/POL/0816

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • prowadzenie automatycznych procesów produkcyjnych obsługa i ustawianie maszyn,
  • dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami GMP,
  • utrzymywanie wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego,
  • utrzymywanie standardów pracy zgodnie z lean manufacturing np. 5S, TPM i GMP,
  • przezbrajanie i konserwacja maszyn.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane techniczne,
  • zdolności techniczne i manualne, umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • obsługa komputera w zakresie podstawowym,
  • gotowość do poznawania nowych procesów produkcyjnych,
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze, ustawianiu, przezbrajaniu, konserwacji maszyn produkcyjnych (rozlewających/pakujących),
  • doświadczenie w branży farmaceutycznej przy produkcji aseptycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna,
  • pracę 3-zmianową,
  • możliwości rozwoju,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.