BRANŻE
ID:238177

PRACOWNIK MAGAZYNU części zamiennych

Opis firmy:

LIGIER Group od lat działa zgodnie z hasłem "Freedom to move" produkując samochody dla kierowców już od 14 roku życia. Skupiając w swoich rękach marki Ligier, Microcar i Due jest niekwestionowanym leaderem tej branży w Europie oraz w Polsce.

W AUTOMICRO sp. z o. o. jest oficjalnym importerem Ligier Group w Polsce. Sprawdź nas na www.ligierpolska.com.pl.

Dzisiaj szukamy nowych osób, które do nas dołączą.

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:
  • realizacja prawidłowego obiegu towarów (odbiór, przechowywanie, kompletacja, wysyłka) oraz dokumentacji magazynowej zgodnie z przyjętymi procedurami i harmonogramami,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki, kompletowanie i pakowanie zamówień,
  • wykonywanie operacji systemowych dotyczących wprowadzania towarów na stan (praca w programie WF-Mag),
  • udział w inwentaryzacji rocznej oraz okresowych kontrolach stanów magazynowych.

Oczekujemy:

Od Kandydatów oczekujemy:
  • sumienności i dokładności,
  • umiejętności obsługi podstawowego oprogramowania (Word, Excell, poczta elektroniczna, internet), znajomość WF-Mag będzie dodatkowym atutem,
  • nastawienia na długofalową współpracę.

Oferujemy:

Oferujemy:
  • rozwojowe stanowisko w innowacyjnej firmie,
  • niezwykłą możliwość wzięcia udziału we wprowadzaniu na rynek nowej marki,
  • możliwość dostosowania godzin pracy do możliwości kandydata.
Szukamy osób, dla których początkowo oferowana praca będzie zajęciem dodatkowym (np. studentów) ale z czasem będzie mogła przekształcić się w stałe zajęcie, być może w innym obszarze działania firmy.