BRANŻE
ID:216138

Pomocnik w sklepie odzieżowym (praca dla studenta) (m/k)

Numer referencyjny: EMP/WAW/0315

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • obsługa kasy fiskalnej,
  • metkowanie,
  • przyjmowanie towaru,
  • układanie towaru,
  • pomoc w bieżących pracach działu.

Oczekujemy:

  • chęć do podjęcia pracy dorywczej,
  • dyspozycyjność do pracy w tygodniu oraz w weekendy,
  • mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:

  • pracę w sklepach znanych marek odzieżowych,
  • elastyczny czas pracy (zlecenia jednodniowe i dłuższe),
  • możliwość pracy w godzinach nocnych,
  • zatrudnienie na umowę-zlecenie,
  • stawkę 11,00-11,50 zł brutto za godzinę,
  • realizację zleceń na terenie centrów handlowych w Warszawie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.