BRANŻE
ID:231179

Poszukujemy Cioci do żłobka do opieki nad skrzatami do lat 3,5

Firma: ABN

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-02-21

Branża: Inne

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 10 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Istniejemy od 2010 r. Atutem, który z całą pewnością wyróżnia nas spośród innych placówek jest kameralność oraz rodzinna atmosfera. Pobyt u nas nie jest przechowalnią, jest drugim domem naszych małych Podopiecznych.

W akademii zdajemy sobie sprawę, że ruch na świeżym powietrzu uodparnia naszych Milusińskich. Zatem, jeśli tylko dopisuje pogoda możliwie dużo czasu spędzamy w naszym ogródku kompleksowo wyposażonym we wszelkie sprzęty pozwalające dbać o prawidłowy rozwój Państwa Pociech - domki, zjeżdżalnie, piaskownice, autka, tunele, baseny z kulkami oraz zacienione miejsca, które pozwolą się schronić przed nadmiernym słońcem/ przelotny deszczem.

Opis stanowiska:

Uwaga uwaga poszukiwana Ciocia do Żłobka zajmującego się skrzatami do lat 3,5

Lokalizacja: Praga Południe (niedaleko Ronda Wiatraczna)

Od idealnej kandydatki wymagamy:

· bycia studentką ZAOCZNĄ lub WIECZOROWĄ: pedagogiki, resocjalizacji, rehabilitacji lub pielęgniarstwa,

· kreatywności,

· cierpliwości i miłości do dzieci,

· umiejętności dostosowywania zabaw do wieku i indywidualnego rozwoju Maluszka.

Oczekujemy:

Oferujemy:

Oferujemy rzeczy kilka:

· pracę w super zespole (8h/ dziennie na zmianach w godzinach 7.30-17.30)

· pracę przez 8h/ dziennie w systemie zmianowym w godzinach 7.30-17.30)

· elastyczność,

· możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

· mnóstwo milusińskich Podopiecznych, którzy przelewają wdzięczność na Ciocie :)

Damy o wszechstronny rozwój naszych Podopiecznych. W Akademii odbywają się zajęcia z języka angielskiego, muzyczne (mała filharmonia), odwiedziny zwierzaków, teatrzyki itp.