BRANŻE
ID:236445

Praca na wykopaliskach archeologicznych (praca od zaraz)

Firma: ARCHEO-EXPLORERS

Stanowisko: Praca dla studentów

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-10-30

Branża: Inne, Praktyki / Staże

Rodzaj: Praca tymczasowa

Liczba wakatów: 5

Wynagrodzenie: od 2500 do 2700 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 9

Godziny pracy:

  • poniedziałek:7 - 16
  • wtorek:7 - 16
  • środa:7 - 16
  • czwartek:7 - 16
  • piątek:7 - 16
  • sobota:7 - 16

Opis firmy:

Badania archeologiczne prowadzone na terenie całego kraju.

Opis stanowiska:

Poszukujemy studentów archeologii (i nie tylko archeologii) do pracy na wykopaliskach archeologicznych prowadzonych na terenie Warszawy-Wawer oraz na trasie Poznań-Leszno.

Możliwość zdobycia potrzebnego doświadczenia (a w przyszłości także uprawnień) w zawodzie archeologa.

Oferujemy:

Pracę dla:
1). pracownika technicznego - od 13 do 15 zł/godz.
2). pracowników fizycznych i eksploratorów - od 13 zł/godz.
Praca od zaraz do połowy grudnia (Warszawa-Wawer) lub początku przyszłego roku (Poznań-Leszno).