BRANŻE
ID:227834

Praca na recepcji

Firma: DIAMOND S.C. Bożena Włodarczyk,Ilona Włodarczyk

Stanowisko: Recepcjonistka

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2016-09-18

Branża: Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Jesteśmy kameralnym i klimatycznym  Studiem Pilatesa, działającym na rynku od 2004 roku.

Opis stanowiska:

Zadania:
  • praca z programem do obsługi klienta
  • prowadzenie kalendarza zajęć dla klientów i instruktorów
  • korespondencja z uczestnikami szkoleń i klientami
  • administracja szkoleń i warsztatów
  • obsługa kasy fiskalnej
  • aktualizowanie strony internetowej
  • tworzenie materiałów promocyjnych i reklamowych
  • działania marketingowe

Oczekujemy:

  • wykształcenia licencjackiego lub w trakcie studiów
  • dobrej praktycznej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej obsługi komputera (MS Office: Power Point, Excel),   mile widziana znajomość programów graficznych
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • zaangażowania
  • kreatywności i samodzielności
  • pogodnego i przyjaznego nastawienia do ludzi i pracy

Oferujemy:

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • miłą atmosferę i wsparcie