BRANŻE
ID:235317

Pracownik ds. administracyjno - logistycznych

Miejsce pracy  Warszawa

Deloitte świadczy usługi audytorskie, konsultingowe, doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego klientom z sektora publicznego oraz prywatnego, działającym w różnych branżach. W 150 krajach oferujemy najwyższej klasy umiejętności, doświadczenie i wiedzę w połączeniu ze znajomością lokalnego rynku. Specjalistów Deloitte łączy kultura współpracy oparta na zawodowej rzetelności i uczciwości, maksymalnej wartości dla klientów, lojalnym współdziałaniu i sile, którą czerpią z różnorodności.

Deloitte to środowisko sprzyjające ciągłemu pogłębianiu wiedzy, zdobywaniu nowych doświadczeń oraz rozwojowi zawodowemu. Z zaangażowaniem współtworzą społeczną odpowiedzialność biznesu, podejmując inicjatywy na rzecz budowania zaufania publicznego i wspierania lokalnych społeczności.

 Kogo szukamy

Nasze wymagania:
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Pracowitość, sprawność w działaniu;
  • Skrupulatność i uporządkowanie;
  • Energia i entuzjazm;

Twoja przyszła rola:

  • Wsparcie logistyczne i administracyjne przy organizacji szkoleń wewnętrznych, wydarzeń promocyjnych, innych wydarzeń organizowanych i realizowanych przez dział HR (przygotowywanie sal na spotkania, drukowanie materiałów);
  • Zarządzanie magazynkiem tzw Gadget store: przyjmowanie i rozładunek towarów dostarczanych do magazynu, sprawdzanie przyjętego towaru, wydawanie zamówień, pakowanie oraz wysyłanie paczek;
  • Współpraca z członkami zespołu HR.

Co oferujemy:
  • Umowę zlecenie na część etatu;
  • Możliwość poznania jak funkcjonuje i pracuje dział HR

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie
Dział: Doradztwo Podatkowe
Numer referencyjny: 115976
Rodzaj stanowiska: Cały etat
Opis stanowiska

Aktualnie do naszego warszawskiego zespołu poszukujemy:

Koordynator ds. Marketingu

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie samodzielna koordynacja wewnętrznych programów marketingowych.

Obowiązki:

Zbieranie informacji, przetwarzanie na język systemowy i raportowanie;
Analiza efektywności podejmowanych działań;
Ścisła praca z systemem CRM;
Praca bezpośrednio z Zarządem pod nadzorem Menedżera Marketingu;
Monitorowanie aktywności sprzedażowej i raportowanie.
Kogo poszukujemy?

Osoby z 1-2 letnim doświadczeniem z zacięciem do liczb i analizy efektywności;
Absolwenta uczelni wyższej na kierunkach: Ekonomia, Zarządzanie, Marketing, biegle posługującego się jęz. angielskim;
Osoby z proaktywnym podejściem, podejmującym wyzwania, która zawsze poszukuje efektywnych i innowacyjnych rozwiązań;
Ciebie, jeżeli potrafisz zarządzać swoim czasem, nie straszne jest dla Ciebie środowisko IT i cenisz sobie budowanie relacji i kontakty z ekspertami
Co oferujemy?

Pracę w młodym Zespole, który podejmuje szereg innowacyjnych działań by być coraz lepszym
Work ‑ life balance
Poznanie środowiska biznesowego nie tylko polskiego ale i globalnego
Informujemy, że aplikacje bez załączonego CV nie będą brane pod uwagę.

Informujemy również, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.