BRANŻE
ID:239796

Pracownik działu finansowo-księgowego

Firma: Silverwing Sp. z o.o.

Stanowisko: Księgowa Księgowy

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-04-24

Branża: Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Firma Silverwing prowadząca obsługę finansowo - księgową firm poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie KPiR

• Księgowanie faktur, list płac, dokumentów magazynowych

• Księgowanie wyciągów bankowych oraz uzgadnianie rozrachunków

• Zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników w zus, składanie deklaracji rozliczeniowych

Oczekujemy:

Wymagania:

• Podstawowa wiedza z zakresu prawa podatkowego

• Dobra znajomość pakietu Ms Office

• Umiejętność rozwiązywania problemów, skrupulatność, dokładność

• Umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia

• Dobra organizacja pracy, terminowość

Oferujemy:

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie finansów oraz księgowości

• Pracę w przyjaznej atmosferze, opartą na wysokich standardach oraz na dużej jakości w realizowaniu bieżących celów i zadań