BRANŻE
ID:232930

Pracownik recepcji (m/k)

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Numer referencyjny: PR/SOD/0517
Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • odbieranie i przekierowywanie połączeń telefonicznych,
  • obsługa gości zewnętrznych,
  • obsługa spotkań zgodnie z przyjętymi standardami,
  • współpraca administracyjna i merytoryczna ze wszystkimi działami,
  • dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentacji i informacji,
  • obsługa abonentów.

Wymagania:
  • chęć do podjęcia krótkoterminowej współpracy w dniach: 22-30 maja 2017 r.,
  • umiejętność obsługi komputera wraz z pakietem MS Office,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • pracę w godzinach 8:00 16:00,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • stawkę 17 zł brutto za godzinę pracy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 605 123 562.