BRANŻE
ID:217978

Pracownik działu obsługi Klienta

Opis firmy:

Infonet Projekt SA to kompetentny partner w dziedzinie innowacyjnych technologii informatycznych. Spółka dostarcza kompleksową usługę dla biznesu, począwszy od wykonania audytu, konsultingu, przez dostarczenie oprogramowania i infrastruktury sprzętowej, po szkolenia kompetencyjne, na serwisie powdrożeniowym kończąc. Jako kluczowy partner największych globalnych marek technologicznych, zajmuje czołową pozycję na rynku polskich integratorów IT. Firma jest także producentem własnych rozwiązań systemowych, które z sukcesem wdrażane są w największych przedsiębiorstwach. W związku z rozwojem zespołu marketingu w oddziale firmy, zapraszamy do składania aplikacji.

Opis stanowiska:

  • Budowa baz potencjalnych klientów.
  • Aktualizacja i weryfikacja danych zawartych w bazach klientów.
  • Informowanie klientów o akcjach promocyjnych.
  • Pozyskiwanie  i informowanie klientów o organizowanych warsztatach

Oczekujemy:

  • Umiejętność prowadzenia rozmowy telefonicznej.
  • Umiejętność perswazji.
  • Umiejętność szybkiego zdobywania i porządkowania informacji.
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne.
  • Odpowiedzialność oraz terminowość.
  • Doświadczenie w telemarketingu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce kompetencyjnej.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w zespole pozytywnych ludzi, pasjonatów nowoczesnych technologii.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny uzależniony od wyników liczby
  • wygenerowanych leadów.
  • Notebook i telefon komórkowy.