BRANŻE
ID:212968

Praktykant w dziale Management Consulting - HR Advisory

Bądź w kontakcie:

KPMG jest międzynarodową siecią firm świadczących usługi audytorskie i doradcze. Nasz największy kapitał to wiedza ponad 155 000 pracowników KPMG w 155 krajach na całym świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. Obecnie zatrudniamy ponad 1 200 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.
W związku z rozwojem usług doradczych do biura KPMG w Warszawie poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Dział Management Consulting zajmuje się doradztwem strategiczno-operacyjnym w obszarze rozwoju strategii biznesowej i opracowania biznes planów. Konsultanci działu projektują również oraz wdrażają programy efektywności procesów biznesowych i redukcji kosztów przedsiębiorstw. Grupa specjalizuje się też w optymalizacji modeli organizacyjnych z uwzględnieniem aspektu skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi.

Ofertę kierujemy do absolwentów oraz studentów ostatniego roku studiów magisterskich o profilu informatycznym.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników działu w realizacji projektów doradczych z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania zmianą i strukturami organizacyjnymi realizowanych na rzecz klientów KPMG,
  • opracowywanie zasobów wiedzy na temat obsługiwanych klientów i danych sektorów rynku,
  • przygotowywanie analiz i prezentacji.

Oferujemy:

  • płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • udział w różnorodnych projektach,
  • poznanie wysokich standardów i metodologii pracy,
  • dla najlepszych szansę otrzymania oferty stałej pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (mile widziani również studenci ostatniego roku studiów magisterskich – ekonomia, zarządzanie, socjologia, psychologia i pokrewne),
  • zainteresowania tematyką zarządzania zasobami ludzkimi, a w szczegółności: motywowania, budowania zaangażowania, oceny i rowoju,
  • umiejętności analizy i syntezy danych liczbowych, słownych, jak również w obszarze relacji i zdarzeń społecznych,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office,
    umiejętności pracy w zespole,
  • zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
  • dokładności i sumienności,
  • otwartości na nowe doświadczenia i elastyczności,
  • dyspozycyjności (40 godzin tygodniowo).

    Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim) korzystając z opcji APLIKUJ.
    KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa

    Administratorem danych osobowych jest KPMG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Chłodnej 51. Dane osobowe zawarte w ofercie pracy będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych (także w podczas przyszłych rekrutacji). Dane osobowe mogą być przekazywane przez KPMG Sp. z o.o. do spółek wchodzących w skład Grupy KPMG w Polsce (KPMG Sp. z o.o. sp. k., KPMG Audyt Sp. z o.o., KPMG Audyt Services Sp. z o.o., KPMG Audyt Sp. z o.o. sp. k., KPMG Advisory Sp. z o.o. sp. k., KPMG Tax M.Michna Sp. k., KPMG Usługi Księgowe Sp. z o.o., D.Dobkowski Sp. k.). Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i prawo ich poprawiania. Dane podane zostały dobrowolnie.

    © 2014 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

    wsparcie pracowników działu w realizacji projektów doradczych z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania zmianą i strukturami organizacyjnymi realizowanych na rzecz klientów KPMG,
    opracowywanie zasobów wiedzy na temat obsługiwanych klientów i danych sektorów rynku,
    przygotowywanie analiz i prezentacji.

    Oferujemy:

    płatne praktyki w oparciu o umowę zlecenie,
    możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
    udział w różnorodnych projektach,
    poznanie wysokich standardów i metodologii pracy,
    dla najlepszych szansę otrzymania oferty stałej pracy.

    wykształcenia wyższego (mile widziani również studenci ostatniego roku studiów magisterskich – ekonomia, zarządzanie, socjologia, psychologia i pokrewne),
    zainteresowania tematyką zarządzania zasobami ludzkimi, a w szczegółności: motywowania, budowania zaangażowania, oceny i rowoju,
    umiejętności analizy i syntezy danych liczbowych, słownych, jak również w obszarze relacji i zdarzeń społecznych,
    bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
    biegłej znajomości pakietu MS Office,
    zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
    dokładności i sumienności,
    otwartości na nowe doświadczenia i elastyczności,
    dyspozycyjności (40 godzin tygodniowo).

    Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji
    (CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim) korzystając z opcji APLIKUJ.