BRANŻE
ID:235677

Recepcjonista/ka

Opis firmy:

Tenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Warszawa, Mokotów
nr ref.: REC5/WAW/15

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • obsługa recepcji w zakresie przekierowywania rozmów telefonicznych, przyjmowania umówionych gości na spotkania oraz rezerwacji sal konferencyjnych,
  • organizowanie podróży służbowych (rezerwowanie biletów lotniczych i kolejowych oraz miejsc hotelowych dla pracowników firmy),
  • dokonywanie zamówień na artykuły biurowe, artykuły spożywcze,
  • zarządzanie korespondencją firmową, rejestrowanie i skanowanie faktur,
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami firmy.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie (mile widziana studentka/student ostatnich lat studiów zaocznych),
  • wysoka kultura osobista, miłe usposobienie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość środowiska MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie,
  • świadczenia dodatkowe,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o zaaplikowanie na niniejszą ofertę pracy, klikając w przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem:

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
20-234 Lublin, ul. Mełgiewska 104
Tel.: 663 903 101, 723 979 917