BRANŻE
ID:217679

Recepcjonista / Recepcjonistka

Dlaczego praca w Gemius SA jest pracą dla Ciebie?
  • ponieważ oferujemy nieformalną atmosferę pracy,
  • będziesz mógł/mogła korzystać z firmowych kuchni wyposażonych w zdrową żywność i inne artykuły,
  • ponieważ masz szansę zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku,
  • ponieważ zapewnimy Ci możliwość rozwoju (kursy językowe, szkolenia wewnętrzne, biblioteczkę firmową),
  • będziesz miał/miała szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy.
Za co będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna pracując z nami:
  • sprawną obsługę recepcji,
  • pełnienie funkcji asystenckich dla zarządu i dyrektorów spółki,
  • przygotowywanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, obsługa spotkań w trakcie ich trwania,
  • zapewnienie obiegu dokumentów w biurze i pomiędzy biurami,
  • przyjmowanie klientów, interesantów,
  • pomoc pracownikom biura,
  • współpraca z osobami, obsługującymi administracyjnie inne powierzchnie biurowe.
Czego od Ciebie oczekujemy?

Jeżeli jesteś osobą odważną, komunikatywną i potrafiącą pracować nad wieloma zadaniami naraz, a poza tym:
  • dobrze obsługujesz MS Office,
  • znasz angielski w stopniu komunikatywnym,
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz znasz reguły savoir-vivre,
  • posiadasz co najmniej średnie wykształcenie,
chcielibyśmy Cię poznać!

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Proces rekrutacji

Kilkuetapowa rekrutacja rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych. Wyniki tej analizy są podstawą do zaproszenia na spotkanie, którego celem jest sprawdzenie umiejętności i zdolności kandydatów. Ostatni etap to rozmowa z przyszłym przełożonym. Wyłoniona w procesie selekcji osoba otrzyma ofertę pracy.

 Jak złożyć dokumenty

Jeżeli posiadasz większość cech poszukiwanego przez nas kandydata i chcesz wziąć udział w rozwoju naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

ponieważ oferujemy nieformalną atmosferę pracy,
będziesz mógł/mogła korzystać z firmowych kuchni wyposażonych w zdrową żywność i inne artykuły,
ponieważ masz szansę zdobyć doświadczenie w międzynarodowym środowisku,
ponieważ zapewnimy Ci możliwość rozwoju (kursy językowe, szkolenia wewnętrzne, biblioteczkę firmową),
będziesz miał/miała szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy.

sprawną obsługę recepcji,
pełnienie funkcji asystenckich dla zarządu i dyrektorów spółki,
przygotowywanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, obsługa spotkań w trakcie ich trwania,
zapewnienie obiegu dokumentów w biurze i pomiędzy biurami,
przyjmowanie klientów, interesantów,
pomoc pracownikom biura,
współpraca z osobami, obsługującymi administracyjnie inne powierzchnie biurowe.

dobrze obsługujesz MS Office,
znasz angielski w stopniu komunikatywnym,
posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz znasz reguły savoir-vivre,
posiadasz co najmniej średnie wykształcenie,