BRANŻE
ID:233746

Recepcjonistka (k/m)

Numer referencyjny: REC/WAW/0617

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • obsługa recepcji w zakresie przekierowywania rozmów telefonicznych, przyjmowania umówionych gości na spotkania oraz rezerwacji sal konferencyjnych,
  • organizowanie podróży służbowych (rezerwowanie biletów lotniczych i kolejowych oraz miejsc hotelowych dla pracowników firmy),
  • dokonywanie zamówień na artykuły biurowe, artykuły spożywcze,
  • zarządzanie korespondencją firmową, rejestrowanie i skanowanie faktur,
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami firmy.

Wymagania
  • wykształcenie min. średnie (mile widziana studentka/student ostatnich lat studiów zaocznych),
  • wysoka kultura osobista, miłe usposobienie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość środowiska MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie,
  • świadczenia dodatkowe,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.