BRANŻE
ID:211005

Ruby on Rails Developer (m/k)

Numer referencyjny: ROR/WAW/0814

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Opis stanowiska:

  • tworzenie oprogramowania dla aplikacji WWW i serwisów,
  • zbieranie wymagań technicznych i przygotowywanie dokumentacji,
  • kodowanie, przygotowywanie oraz przeprowadzanie testów,
  • rozwijanie, monitorowanie i utrzymanie aplikacji.

Oczekujemy:

  • dobra znajomość języka Ruby,
  • znajomość web frameworku Ruby on Rails,
  • znajomość (X)HTML, CSS, JavaScript oraz pochodnych (CoffeeScript, SASS, jQuery),
  • znajomość baz danych (MySQL),
  • mile widziana znajomość baz danych typu NO-SQL np. Mongodb, Redis,
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z optymalizacją kodu,
  • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji - preferowany GIT,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolność do samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów,
  • dobra organizacja pracy i terminowość,
  • mile widziane zainteresowanie tematyką security.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (medyczny oraz sportowy),
  • elastyczne godziny pracy.