BRANŻE
ID:233298

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA W DZIALE LIKWIDACJI SZKÓD

Opis firmy:

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, działająca na rynku polskim w branży motoryzacyjno-ubezpieczeniowej od 2003 r. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy świetne wyniki i oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.
Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwe zasady zatrudnienia oraz interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

W związku z naszym stałym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku zajmować się będzie min:
  • Obsługa połączeń telefonicznych w zakresie likwidacji szkód,
  • Wprowadzanie danych ze sprzedaży do bazy danych firmy;
  • Weryfikację poprawności danych ubezpieczonych pojazdów;
  • Przygotowywania raportów ze sprzedaży ubezpieczonych pojazdów;
  • Wydawania, przyjmowania i rozliczania dokumentów ubezpieczeniowych z dealerami i zakładami ubezpieczeń/help desk
  • Wsparcie sprzedażowe dealerów,
  • Wsparcie w zakresie tłumaczeń

Od kandydatów oczekujemy:
  • Biegłej znajomości minimum jednego z następujących języków: niemiecki, bułgarski, czeski, słowacki, grecki, chorwacki, węgierski, rumuński lub słoweński,
  • Wymagana jest również bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • Wykształcenie średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office – Word, Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
  • Rzetelność, sumienność i zaradność w realizacji powierzonych zadań,
  • Komunikatywność,
  • Doświadczenie w pracy w likwidacji szkód nie jest wymagane.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji,
  • Przyjazną atmosferę pracy.