BRANŻE
ID:232760

Samodzielna/y księgowa/y

Numer referencyjny: KSI/WAW/0517

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej środków trwałych,
  • sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych,
  • przygotowywanie danych do rozliczeń deklaracji VAT, VATUE i intrastat.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,
  • znajomość zintegrowanych systemów finansowo-księgowych,
  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych,
  • rzetelność i skrupulatność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zdolności analityczne, samodzielność, dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • możliwość rozwoju w strukturach renomowanej firmy,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole.