BRANŻE
ID:232814

Specjalista Ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim 6000 brutto

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy
z Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Opis stanowiska:

  • rejestracja zgłoszeń od Klientów niemieckojęzycznych,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie przyjętych zgłoszeń,
  • udzielanie wsparcia klientom biznesowym w zakresie bieżących problemów,
  • koordynacja wizyt serwisowych u klienta,
  • dbanie o wysoki poziom obsługi.

Oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • entuzjazm i zaangażowanie.
  • Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie (6000 brutto)
    • bogaty pakiet socjalny,
    • pakiet profesjonalnych szkoleń,
    • pracę w międzynarodowym środowisku,,
    • perspektywa rozwoju i jasna ścieżka kariery.