BRANŻE
ID:236412

Specjalista IT

Opis firmy:

Kochasz komputery? Jako dziecko, zamiast oglądać dobranocki czy ganiać z kolegami za piłką, wolałeś zaglądać do wnętrza PC-ta swojego taty? Dzisiaj chętnie sięgasz po instrukcje Microsoftowe czy  „IT solution”. Sewer, router, hosting, LAN to słowa, których używasz codziennie. Chcesz wiedzieć więcej i więcej…

Dołącz do naszego zespołu komputerowych gików, którzy każdego dnia rozwiązują dziesiątki problemów IT. DreamITeam, polska firma z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku szuka kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Warszawa

Do obowiązków naszego „InfoMagika” należeć będzie bezpośrednia obsługa techniczna systemów informatycznych u powierzonych klientów.

Oczekujemy:

Nasz idealny kandydat jest osobą:

  • cierpliwą, dokładną, uporządkowaną;
  • zorientowaną na rozwój i podnoszenie własnych umiejętności;
  • zainteresowaną techniką informatyczną (mile widziane wykształcenie kierunkowe);
  • posiadającą wiedzę z obszaru routerów ( instalacja, konfiguracja, przekierowanie portów, DHCP, DNS); sieci komputerowych ( TCPIP, zakresy IP, maski sieci, protokoły sieciowe, RDP, firewall Windows); systemu operacyjnego Windows od XP do Win10 i środowiska druku.

Oferujemy:

Jako nasz pracownik otrzymasz:

  • umowę o pracę;
  • stabilność zatrudnienia;
  • szkolenia z ekspertami w MCS, MCSA, MCSE, CCNA, MTCNA;
  • wsparcie w rozwoju zawodowym, w tym możliwość zdobycia certyfikatów MCP(S), MCSA / Apple MAC Integration oraz rozwinięcie umiejętności zaawansowanego zarządzania i konfiguracji sieci Wifi (urządzenia Ubiqiti) oraz routerów Mikrotik;
  • wyjątkowy koleżeński klimat w firmie;
  • pakiet sportowy.