BRANŻE
ID:227280

Specjalista Obsługi Klienta

Firma: Foton Technik

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2016-08-31

Branża: Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 2500 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Foton Technik to jedna z największych polskich spółek zajmujących się doradztwem energetycznym oraz sprzedażą rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej i ogrzewania dla gospodarstw domowych oraz dla małych i średnich firm. W naszej ofercie znajdują się między innymi pompy ciepła, kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne. Jednocześnie uczestniczymy w podnoszeniu świadomości dotyczącej wykorzystania energii słonecznej, prowadząc szereg szkoleń i projektów edukacyjnych.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom maksymalnej wygody, w związku z czym proponujemy kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Pomagamy w pozyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów, załatwiamy formalności związane z pozyskaniem dotacji, przygotowujemy profesjonalne projekty instalacji i zapewniamy ich montaż wykonany przez doświadczonych fachowców.

Nasza największa instalacja, Podlasie Solar Park: https://player.vimeo.com/video/123106823

Opis stanowiska:

Pracownik działu wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie prowadzimy rekrutacje do działu wsparcia sprzedaży. Zakres obowiązków obejmuje:
  • Telefoniczne umawianie spotkań biznesowych dla przedstawicieli handlowych
  • Wsparcie przedstawicieli handlowych w pozyskaniu nowych klientów
  • Raportowanie i zarządzanie czasem sieci sprzedaży
  • Organizacja prezentacji gminnych
  • Przygotowaniem ofert dla klientów
  • Szkolenie nowych pracowników działu sprzedaży

Oczekujemy:

Od naszych pracowników oczekujemy:
  • Zaangażowania
  • Komunikatywności
  • Samodzielności i pomysłowości w działaniu

Oferujemy:

Oferujemy pracę w młodym, ambitnym zespole. Zapewniamy profesjonalne szkolenia, dobre warunki finansowe oraz atrakcyjny system motywacyjny.