BRANŻE
ID:238914

Specjalista ds. Organizacji Akcji Handlowych

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

    Specjalista ds.  Organizacji Akcji  Handlowych

  Miejsce pracy: Warszawa

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Opis firmy    Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Stanowisko    Specjalista ds. Organizacji Akcji Handlowych

Opis stanowiska
  • Będziesz odpowiedzialny za:
  • Wdrażanie zaplanowanych działań oraz monitorowanie ich efektywności
  • Analizę działań konkurencji w rynku
  • Współpracę z Działem Zakupów i sklepami w celu realizacji złożonych celów
  • Przygotowanie danych oraz prezentacji
  • Organizację akcji promocyjnych
  • Tworzenie niestandardowych akcji promocyjnych
Wymagania
  • Posiadasz minimum 2 –letnie doświadczenie w Dziale Zakupów
  • Znasz program MS Excel oraz Power Point w stopniu zaawansowanym
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Charakteryzujesz się wysokimi umiejętnościami interpretacji danych oraz wyciągania wniosków
  • Znasz język angielski lub francuski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Lubisz pracę w zespole
  • Jesteś osobą, która powierzone zadania wykonuje dokładnie i rzetelnie
Oferujemy    Umowę o pracę
  • Stanowisko w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów
  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania
  • Szkolenia i możliwość udział w projektach ogólnofirmowych
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport
  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa
  • Dogodny dojazd do biura - Centrala mieści się przy drugiej linii metra
  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez  Fundację Leroy Merlin Polska