BRANŻE
ID:238049

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Numer referencyjny: a0t5800000Fapa5AAB

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim,
  • uzupełnianie informacji odnośnie przebiegu kontaktu z klientami w systemie,
  • prace administracyjno-biurowe zlecone przez bezpośredniego przełożonego.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - min. B2/C1,
  • praktyczne doświadczenie w obsłudze klientów niemieckojęzycznych będzie dodatkowym atutem,
  • chęć rozwoju w firmie o międzynarodowym kapitale,
  • motywacja do podjęcia pracy na stabilnych warunkach na dłuższy czas.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, system premiowy, benefity,
  • pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy i awansu na wyższe stanowiska.

Obowiązki:telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim,
uzupełnianie informacji odnośnie przebiegu kontaktu z klientami w systemie,
prace administracyjno-biurowe zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - min. B2/C1,
praktyczne doświadczenie w obsłudze klientów niemieckojęzycznych będzie dodatkowym atutem,
chęć rozwoju w firmie o międzynarodowym kapitale,
motywacja do podjęcia pracy na stabilnych warunkach na dłuższy czas.

Oferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, system premiowy, benefity,
pracę w pełnym wymiarze,
możliwości rozwoju w strukturach firmy i awansu na wyższe stanowiska.