BRANŻE
ID:234400

Specjalista ds. organizacyjnych w branży technologicznej (k/m)

Numer referencyjny: TECH/WAW/0717

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista/ka ds. organizacyjnych w branży technologicznej
   Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • organizacja pracy biura w zakresie obsługi administracyjnej,
  • obsługa procesu obiegu dokumentów i prowadzenie rejestrów,
  • archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wsparcie organizacyjne spotkań oraz wyjazdów służbowych,
  • wprowadzanie i opisywanie faktur w systemie księgowym,
  • zarządzanie mieszkaniami służbowymi,
  • wsparcie centrum szkoleń w organizacji logistyki szkoleniowej
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, sumienność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.