BRANŻE
ID:238013

Specjalista/ka ds. organizacyjnych

Numer referencyjny: a0t5800000FawNaAAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-01-19

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • obsługa administracyjna biura, łącznie z obsługą recepcji,
  • prowadzenie rejestrów,
  • obsługa procesu obiegu dokumentów,
  • wprowadzanie oraz opisywanie faktur w wewnętrznym systemie,
  • archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wsparcie organizacyjne spotkań oraz wyjazdów służbowych,
  • wsparcie centrum szkoleń w organizacji logistyki szkoleniowej.
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2),
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • wielozadaniowość,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • oferta dotyczy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Obowiązki:obsługa administracyjna biura, łącznie z obsługą recepcji,
prowadzenie rejestrów,
obsługa procesu obiegu dokumentów,
wprowadzanie oraz opisywanie faktur w wewnętrznym systemie,
archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
wsparcie organizacyjne spotkań oraz wyjazdów służbowych,
wsparcie centrum szkoleń w organizacji logistyki szkoleniowej.

Wymagania:minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom B2),
bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
wielozadaniowość,
wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
umiejętność analitycznego myślenia,
dobra organizacja pracy własnej, samodzielność.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie,
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
przyjazną atmosferę pracy,
oferta dotyczy zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową.