BRANŻE
ID:221117

Kontroler Jakości Produktów Świeżej Żywności

Opis firmy:

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 41 lokalizacjach w całym kraju.

Szukamy ludzi lubiących się uczyć, otwartych na zmieniającą się rzeczywistość biznesową.
Ludzi z „klientem w centrum”, z pasją „handlowca” i naturą „przedsiębiorcy".

Zajrzyj do nas i znajdź miejsce dla siebie!

Opis stanowiska:

Poszukujemy Kandydatów na stanowiska

Miejsce pracy: Platforma Logistyczna w bliskich okolicach Warszawy (POŁUDNIOWY ZACHÓD)

Do Twoich zadań będzie należało:

  • zapewnienie wymaganej jakości produktów dostarczanych do klientów MAKRO z Platformy Dystrybucji
  • odpowiedzialność za kontrolę jakości artykułów dostarczanych na Platformę i wysyłanych do klientów zgodnie z ustalonymi standardami sieci
  • kontrola jakościowa świeżej żywności oraz produktów mrożonych
  • zgłaszanie nieprawidłowości związanych z dostawami produktów na Platformę oraz opracowywanie reklamacji dotyczących jakości towaru
  • zgłoszenia reklamacji jakościowych od klientów oraz informowanie o sposobie załatwienia reklamacji
  • dbałość o pełne bezpieczeństwo żywności zgodnie ze standardami MAKRO

Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy związanej z kontrolą jakości świeżej żywności / owoców i warzyw, ryb lub mięsa
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe branżowe np. technologia żywności)
  • dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Office
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy zgodnie z ustalonym wcześniej grafikiem)
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Mamy Ci do zaoferowania:
  • pracę w jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group)
  • możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery w różnych obszarach związanych z działalnością sieci handlowej
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków)
  • duży zakres samodzielności, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy