BRANŻE
ID:215660

Specjalista ds. Projektów Zagranicznych

Numer referencyjny: KK/MP/MAS

Opis firmy:

Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Naszymi Klientami są międzynarodowe firmy z branży obsługi klienta w takich obszarach jak np. księgowość, IT, turystyka. Miejscami pracy są m.in: Katowice, Kraków, Opole, Warszawa, Częstochowa.

Opis stanowiska:

Wyślij do nas swoje CV jeżeli chciałbyś:

  •  nie przeoczyć żadnej interesującej oferty pracy,
  •  być na bieżąco informowanym o aktualnie prowadzonych przez nas rekrutacjach,
  •  sprecyzować swoje wymagania w zakresie interesującej Cię ścieżki dalszego rozwoju oraz nowego pracodawcy.

Oczekujemy:

Naszą ofertę kierujemy do osób:

  • z dobrą znajomością języka angielskiego,
  • z bardzo dobrą znajomością jednego z języków: francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, ukraińskiego, słowackiego, czeskiego, rosyjskiego, niemieckiego, rumuńskiego, węgierskiego, holenderskiego, duńskiego, szwedzkiego, fińskiego, bułgarskiego, greckiego, litewskiego, łotewskiego,
  • absolwentów filologii, kierunków ekonomicznych oraz informatycznych,
  • wchodzących na rynek pracy, jak i dla osób chcących zmienić branżę, poszukujących nowych wyzwań.

Oferujemy:

W zamian oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz poszerzenia znajomości języków obcych,
  • bogaty pakiet socjalny i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • oferty dopasowane do Twoich oczekiwań i umiejętności !