BRANŻE
ID:219253

Specjalista ds Technicznych

Numer referencyjny: SdT

Opis firmy:

Zaproponujemy rozwiązanie większości problemów audio wideo. Pomożemy przesłać na dalszą odległość, przeskalować, przełączyć, rozdzielić czy przekonwertować dowolny sygnał audio i wideo, cyfrowy i analogowy dzięki rozwiązaniom Extron, tvONE, Blackmagic, Kramer, SCP, Barix, Dantax, REVO, Scansonic i innym. Jesteśmy firmą doradczą i autoryzowanym dystrybutorem w/wymienionych marek, dostarczamy sprzęt i wiedzę dla integratorów systemów AV, firm eventowych, telewizji i radia.

Opis stanowiska:

  • Wsparcie projektowe audio wideo oraz serwis urządzeń audio - wideo
  • Uruchomienia, wsparcie klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej urządzeń

Szukamy studenta ostatnich lat Politechniki który po okresie ok. dwóch lat współpracy wraz z  rozwojem wiedzy kompetencji zostałby Szefem Technicznym firmy. Początkowo możliwa praca w niepełnym wymiarze czasu 3 dni w tygodniu.

Oczekujemy:

  • Znajomości elektroniki użytkowej
  • Umiejętności serwisowych w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Doskonałej znajomości j. angielskiego
  • Znajomości środowiska PC/MAC
  • Osoby niepalącej

Oferujemy:

  • rozwój zawodowy, kontakt z najnowszą techniką
  • szkolenia zagraniczne i krajowe
  • stopniowy wzrost kompetencji i odpowiedzialności
  • motywacyjny system płacy
Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i możliwość rozwoju wraz z firmą, niezbędne wyposażenie oraz długoterminową ścieżkę rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz osiągnąć sukces z nami -ZAPRASZAMY!