BRANŻE
ID:217045

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Numer referencyjny: Biuro WAW/2015

Firma: PaySquare SE

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2015-04-21

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

PaySquare SE – europejski agent rozliczeniowy. Dzięki nam przedsiębiorcy mogą przyjmować i rozliczać płatności niemal wszystkimi kartami debetowymi i kredytowymi. PaySquare obsługuje rocznie ponad 262 miliony transakcji bezgotówkowych realizowanych przez ponad 120 000 konsumentów w Europie.

Poszukujesz ciekawych wyzwań w gronie profesjonalistów? Lubisz pracować z ludźmi? Dołącz do PaySquare SE – europejskiego agenta rozliczeniowego.

Opis stanowiska:

  • weryfikacja/obsługa umów nowych klientów
  • posprzedażowa obsługa klienta
  • telefoniczna obsługa klientów biznesowych
  • rozwiązywanie technicznych problemów klientów
  • kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami oraz współpracownikami

Oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem);
  •  rozumienia aspektów technicznych;
  •  dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności i odpowiedzialności;
  •  zdolności interpersonalnych i komunikatywności;
  •  dobrej znajomości obsługi komputera;
  •  znajmości języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Dodatkowym atutem będzie:

  • zainteresowanie rozwiązaniami na rynku płatności bezgotówkowych
  • wiedza z zakresu systemów płatniczych

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  •  możliwości rozwoju zawodowego
  •  zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin.
  •  niekonwencjonalne podejście i nietuzinkowych przełożonych