BRANŻE
ID:218483

Specjalista ds. sprzedaży - Młodszy Handlowiec

Opis firmy:

Chcesz szybciej osiągnąć sukces?

WYBIERZ LEPSZY START
Jeżeli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i nabyć ciekawe doświadczenie, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów sprzętu IT/GSM/RTV/AGD w Europie Środkowo Wschodniej. Od ponad 20 lat aktywnie działa na wielu polach. Jest producentem ACTIVEJET, ACTIS i ACTINA, właścicielem sieci sklepów SFERIS oraz wielu projektów e-commerce, m.in. gram.pl, more4kids.pl, tablety.pl. Od 2013 roku ACTION rozwija dystrybucję w Niemczech poprzez spółkę Action Europe. Ponad 5,5 mld zł przychodów w 2014 roku. Solidny Pracodawca Dekady, Pracodawca Godny Zaufania, Idealny Pracodawca.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Zamienie między Warszawą a Piasecznem, Centrala Firmy - 20 minut z metra Wilanowska

Opis stanowiska:

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA:
  • współpracę i kontakt z obecnymi klientami biznesowymi
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • sprzedaż produktów firmy z szeroko rozumianej branży IT/GSM/RTV/AGD
  • realizację planów sprzedażowych
  • sporządzanie raportów

Oczekujemy:

JEŻELI:
  • masz już doświadczenie sprzedażowe
  • masz w sobie zapał i determinację do pracy
  • masz talent sprzedażowy
  • jesteś komunikatywny i szybko się uczysz
  • to czekamy na Twoją aplikację!
  • Mile widziane, jeżeli znasz język angielski i/lub niemiecki.

Oferujemy:

CHCESZ
  • budować swoją przyszłość w znanej prestiżowej firmie dystrybucyjnej
  • mieć kontakt z najnowszymi technologiami
  • zrobić krok na przód w swojej karierze zawodowej na rynku międzynarodowym
  • podnosić kwalifikacje zawodowe poprzez szkolenia produktowe i kompetencyjne
  • pracować w młodym i ambitnym zespole
  • dobrze zarabiać na umowie o pracę
  • mieć dostęp do pakietu benefitów
dołącz do Action! Wspólnie z nami buduj swój sukces.