BRANŻE
ID:211293

Sprzedawca w Salonie

Numer referencyjny: pl082014/s/14

Opis firmy:

Zen Phone - Oficjalny dystrybutor smartfonów Zopo, Jiayu oraz UMi w Polsce.

Wysokiej jakości smartfony dualsim.

Opis stanowiska:

Firma Zen Phone poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SALONIE FIRMOWYM / PRACOWNIKOBSŁUGI KLIENTA

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę klientów w salonie sprzedaży oraz za realizację zamówień w sklepie internetowym.

Do obowiązków należeć będzie :
  • obsługa klientów w salonie sprzedaży,
  • obsługa zamówień w sklepie internetowym,
  • kontakt z klientami drogą telefoniczną i mejlową.

Od kandydatów oczekujemy:
  • sumienności i staranności w wykonawaniu obowiązków,
  • punktualności,
  • "otwartej głowy" i pomysłowości.

Oferujemy:

  • pewną i ciekawą pracę dla studentów,
  • pracę w firmie sprzedającej nowoczesne technologie,
  • dogodne godziny pracy (praca w tygodniu w godzinach 14:00-18:00)
  • możliwość zatrudnienia na pełnym etacie.

UWAGA: Pilna rekrutacja. Praca od zaraz!