BRANŻE
ID:236691

Stażysta w dziale analiz finansowych (k/m)

Numer referencyjny: a0t5800000FZ3pCAAT

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • tworzenie analiz, raportów, sprawozdań na potrzeby konkretnego działu firmy,
  • administracja biurowa, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • współpraca z analitykami w obszarze projektów.
Wymagania:
  • umiejętności analityczne,
  • biegłość w sporządzaniu prezentacji, raportów i analiz,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość),
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel - tabele przestawne, makra itp.,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność współpracy z zespołem.
Oferujemy:
  • płatny staż (3000 zł brutto/miesiąc),
  • umowę-zlecenie,
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • oferta dotyczy stażu.

Obowiązki:tworzenie analiz, raportów, sprawozdań na potrzeby konkretnego działu firmy,
administracja biurowa, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
współpraca z analitykami w obszarze projektów.

Wymagania:umiejętności analityczne,
biegłość w sporządzaniu prezentacji, raportów i analiz,
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość),
zaawansowana znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel - tabele przestawne, makra itp.,
bardzo dobra organizacja pracy własnej,
umiejętność współpracy z zespołem.

Oferujemy:płatny staż (3000 zł brutto/miesiąc),
umowę-zlecenie,
możliwość rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę w międzynarodowym środowisku,
pakiet szkoleń wdrożeniowych,
oferta dotyczy stażu.