BRANŻE
ID:233336

Stażysta w dziale obsługi klienta z j. angielskim

Opis firmy:

Xella Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma – pionier energooszczędnych rozwiązań w budownictwie, producent markowych wyrobów: Ytong, Silka i Multipor. Priorytetami Xelli są: jakość produkcji oraz popularyzacja energooszczędnego budownictwa. Xella prowadzi sprzedaż poprzez sieć dystrybucji na terenie Polski oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina oraz w obwodzie Kaliningradzkim. W grupie zatrudnionych jest około 500 osób. Więcej informacji w serwisach: www.ytong-silka.pl, www.budowane.pl, www.ZdrowaBudowa.pl, www.akademiamurowania.pl, www.ocieplenieodwewnatrz.pl.

Opis stanowiska:

  • Obsługa administracyjna w zakresie realizacji zamówień i dostaw naszych produktów
  • Przygotowywanie dokumentacji i organizacja importu towarów
  • Prowadzenie korespondencji w zakresie umów i rozliczeń z partnerami handlowymi: wykonawcami, architektami, ekspertami
  • Obsługa administracyjna w zakresie najmu mini żurawi.
  • Obsługa należności
  • Przygotowywanie raportów

Oczekujemy:

Jeżeli:

  • Masz studia wyższe lub jesteś studentem studiów zaocznych
  • Posiadasz półroczne doświadczenie w pracy biurowej i obsłudze klienta
  • Znasz bardzo dobrze język angielski
  • Programy z pakietu Office nie są Ci obce
  • Szybko uczysz się nowych zadań i systemów
  • Jesteś dobrze zorganizowany i potrafisz prowadzić kilka projektów równocześnie
  • Ponadto jesteś komunikatywny, asertywny, skrupulatny i potrafisz budować pozytywne relacje z klientami i kontrahentami.
To szukamy właśnie Ciebie !

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w projektach działowych oraz wsparcia projektów międzynarodowych
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, opieki medycznej i karnetów sportowo-rekreacyjnych
  • Możliwość udziału w szkoleniach zawodowych, w tym w zajęciach z j. angielskiego
  • Pracę w młodym zespole, komfortowe warunki pracy i miłą atmosferę J