BRANŻE
ID:238415

THAI WOK zatrudni pracowników: Warszawa (kilka lokalizacji)

Numer referencyjny: PRACA

Firma: Thai Wok Sp. z o.o.

Stanowisko: Pomocnik Restauracji

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2018-02-13

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 3

Wynagrodzenie: 14 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 5

Godziny pracy:

  • poniedziałek:9 - 22
  • wtorek:9 - 22
  • środa:9 - 22
  • czwartek:9 - 22
  • piątek:9 - 22
  • sobota:9 - 21
  • niedziela:10 - 20

Opis firmy:

Sieć restauracji Thai Wok poszukuje pracowników do obsługi klienta w lokalach w Warszawie.

Od kandydatek/-ów oczekujemy uśmiechu, chęci do nauki oraz książeczki Sanepidu. Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwościami awansu. Praca w systemie 2/2, wynagrodzenie – stała pensja plus premie. Gwarantujemy umowę o pracę na pełny etat i wszystkie zarobki udokumentowane. CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: marketing(małpa) thaiwok.pl lub przez aplikację OLX.

Praca w kilku lokalizacjach - nasze restauracje mieszczą się w miejscach o wspaniałym dojeździe: Arkadia, Blue City, Galeria Północna, Galeria Mokotów, Plac Unii, Złote Tarasy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Opis stanowiska:

Praca polega na obsłudze klientów - pomoc w wyborze dania, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o wygląd lokalu, wydawanie klientom posiłków.
Praca w trybie 2 dni pracujące x 2 dni wolne lub elastyczny grafik dopasowany do Twoich oczekiwań/ planu.
W pakiecie posiłki pracownicze, strój firmowy oraz pralnia.

Oczekujemy:

Uśmiechu i chęci do pracy!
Jeśli nie masz książeczki Sanepidu nie martw się, pomożemy Ci.

Oferujemy:

Stałą pracę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Wszystkie zarobki udokumentowane.

Dane kontaktowe:

Prosimy wyślij nam swoje CV na adres: marketing@thaiwok.pl