BRANŻE
ID:236366

szukamy fajnych ludzi do małej kawiarni

Firma: Cortado Sisters

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Warszawa

Data publikacji: 2017-10-11

Branża: Gastronomia / Catering

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: od 2300 do 3000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Kawiarnia w Miasteczku Wilanów, nie sieciówka, prowadzona przez siostry.

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika kawiarni będzie należało przygotowywanie napojów, kanapek i sałatek, obsługa gości, utrzymanie miejsca pracy w należytym porządku i czystości.

Oczekujemy:

Chęci do pracy, uczciwości, rzetelności i punktualności. Doświadczenie nie jest konieczne.

Oferujemy:

Pracę w miłej atmosferze, uczciwe zarobki płacone zawsze na czas, elastyczność w układaniu grafiku pracy.