zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
↓ więcej opcji ↓
Branża
BRANŻE
↑ mniej opcji ↑

Poznaj Nestlé

Nestlé działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Dynamiczny rozwój firmy jest możliwy przede wszystkim dzięki ludziom, którzy tworzą naszą organizację. Dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników oraz pielęgnujemy pełną zaufania atmosferę pracy, w której rodzą się niestandardowe idee!

Przykładamy dużą wagę do jakości wytwarzanych produktów. Jednocześnie przekazujemy naszym pracownikom i konsumentom szeroką wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Innowacyjne pomysły pracowników Nestlé wykorzystujemy do tworzenia najlepszych receptur i konceptów biznesowych, które decydują o przewadze konkurencyjnej naszej firmy.

Strategia Tworzenia Wspólnej Wartości (ang. Creating Shared Value) to jeden z ważnych elementów naszej działalności. Dlatego w tym roku ogłosiliśmy Europejską Inicjatywę Nestlé Na Rzecz Zatrudnienia Ludzi Młodych. Przedsięwzięcie to ma na celu stworzenie możliwości wejścia na rynek pracy ludziom przed 30 rokiem życia, szczególnie w tych krajach Europy, w których odsetek bezrobocia wśród tej grupy jest bardzo wysoki. Polska także należy do tej grupy. W dużej mierze dotyczy to studentów i absolwentów, którzy mimo odpowiedniego wykształcenia, często mają problem ze znalezieniem stażu bądź zatrudnienia. Nestlé, będąc odpowiedzialnym pracodawcą, chce aktywnie wspierać młodych w budowaniu kariery zawodowej, a tym samym wpływać na poprawę obecnej sytuacji.

Razem z nami korzystaj z różnorodnych możliwości rozwoju i zdobywaj nowe umiejętności!


Aktualne oferty pracy tego pracodawcy

zobacz więcej ofert
FB dlaMaturzysty.pl reklama