BRANŻE
ID:233512

Praca wakacyjna dla studenta finansów

Opis firmy:

Wento sp. z o.o., prężnie rozwijająca się spółka, zajmująca się innowacyjnymi projektami inwestycyjnymi i rozwiązaniami w energetyce w zakresie produkcji energii ze źródeł odnawialnych, magazynowania energii i elektromobilności, oferuje praktyki wakacyjne dla studentki / studenta, która zechce wesprzeć dział finansowy.

Siedziba Spółki mieści się w centrum Warszawy, obok stacji metra.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • obsługa dokumentacji finansowej i koordynowanie jej obiegu;
  • kontrola należności, w tym m.in. wsparcie w przygotowywaniu raportów oraz sprawozdań;
  • praca na danych liczbowych i finansowych, tworzenie zestawień i analiz;
  • wsparcie w zakresie przygotowywania modeli finansowych i analiz opłacalności inwestycji;
  • wsparcie w zakresie kalkulacji niezbędnych do przygotowania ofert sprzedażowych;
  • przygotowywanie prezentacji dotyczących danych finansowych, wyników analiz i założeń biznesowych;
  • współpraca z biurem księgowym i innymi działami firmy w zakresie obsługi finansowej;
  • obsługa płatności;
  • realizacja bieżących zadań administracyjno-finansowych.

Oczekujemy:

Wymagania:

  • III-V rok studiów (preferowane kierunki ekonomiczne);
  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i kontrolingu;
  • znajomość podstawowych programów takich jak PowerPoint i Word;
  • znajomość Excel na poziomie średniozaawansowanym;
  • znajomość języka angielskiego;
  •  zdolność analitycznego myślenia oraz dokładność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy;
  • mile widziane doświadczenie zdobyte podczas staży lub praktyk w działach finansowych.

Oferujemy:

Oferujemy:

Zdobycie doświadczenia w dziedzinie finansów i technologii zw. z energetyką odnawialną oraz elektromobilności, pracę w przyjaznym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie.