BRANŻE
ID:225616

Praktykant ds. administracyjno - logistycznych

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy

Miejsce pracy  Warszaw

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie logistyczne i administracyjne przy organizacji szkoleń wewnętrznych, wydarzeń promocyjnych ( targi pracy, wydarzenia EB), innych wydarzeń organizowanych i realizowanych przez dział HR;
  • Zarządzanie magazynkiem tzw Gadget store: przyjmowanie i rozładunek towarów dostarczanych do magazynu, sprawdzanie przyjętego towaru, wydawanie zamówień;
  • Współpraca z członkami zespołu HR.

Nasze wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Pracowitość, sprawność w działaniu;
  • Skrupulatność i uporządkowanie;
  • Energia i entuzjazm;
  • Znajomość Excela.

Oferujemy:
  • Umowę zlecenie;
  • Możliwość poznania jak funkcjonuje ipracuje dział HR.
  Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie aplikacji on-line oraz załączenie swojego CV.

Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie
Dział: Dział Administracji
Numer referencyjny: 115976
Rodzaj stanowiska: Częściowy etat
Opis stanowiska

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy Praktykanta ds. administracyjno - logistycznych do działu HR.

Wsparcie logistyczne i administracyjne przy organizacji szkoleń wewnętrznych, wydarzeń promocyjnych ( targi pracy, wydarzenia EB), innych wydarzeń organizowanych i realizowanych przez dział HR;

Zarządzanie magazynkiem tzw Gadget store: przyjmowanie i rozładunek towarów dostarczanych do magazynu, sprawdzanie przyjętego towaru, wydawanie zamówień;

Współpraca z członkami zespołu HR.

Dobra znajomość języka angielskiego;

Umiejętność organizacji czasu pracy;

Pracowitość, sprawność w działaniu;

Skrupulatność i uporządkowanie;

Energia i entuzjazm;

Znajomość Excela.

Oferujemy:

Umowę zlecenie;

Możliwość poznania jak funkcjonuje i pracuje dział HR.

Z